İşitme cihazı bornova
In: işitme cihazları

İşitme Cihazı Bornova İzmir Widex

İşitme Cihazı Bornova İzmir merkezi Protone İşitme olarak sizlere, Altındağ, Atatürk Mahallesi, BornovaÇamdibiIşıkkent, Kazımdirik Mahallesi, Evka 3, Manavkuyu, Özkanlar, Küçük Park, Mersinli, NaldökenPınarbaşı ve İzmir’in her yerinde işitme kaybı yaşayan yetişkinler ve çocuklar için en iyi işitme cihazı Widex satış ve destek hizmeti vermekteyiz.

İşitme Cihazı Bornova merkezinin sunduğu yüksek teknoloji ürünü olan WIDEX işitme cihazları, sizlerin de herkes ile aynı standartlarda işitmenizi sağlayabilmek amacı ile üretilmektedir. İşitme alanında deneyimli uzmanlarımız, sizlerin işitme kaybına en uygun olacak işitme cihazı modelleri içinden tavsiyelerde bulunur.

İşitme Cihazları Alımında Ücretsiz Olan Hizmetlerimiz

Merkezimizden her işitme cihazı alımında kullanacağınız bir yıllık pili ve bir yıllık kulak kalıbını ücretsiz sağlamaktayız. İşitme cihazlarının en az 4 ayda bir bakımlarının yapılması kullanım ömrünü ve ses kalitesini artırmaktadır. İşitme Cihazı Bornova Merkezimizden işitme cihazı alan hastaların kullandığı zaman içinde cihazlarının 4 aylık periyodik bakımları ücretsiz sağlanmaktadır. İşitme cihazının garantisi 2-3 yıl bile olsa 4 aylık periyodik bakımlar süresiz yapılmaktadır.

İşitme Cihazları Konak
İşitme Cihazları Konak İzmir

İşitme Cihazı Bornova Merkezimizde Yapılan Periyodik Bakıma Dahil Olan Ücretsiz Hizmetler

  • Cihazların Genel Temizliği
  • Hortum Değişimi
  • Kalıp Temizliği
  • Cihaz Ses Ayarı
  • Hoparlör temizliği ve filtre değişimi

Ücretsiz Evde Cihaz Denemesi Protone İşitme Merkezi’nde…

Evlerinden ayrılamayan ve yaşlı hastalarımız için evde işitme testi ve işitme cihazı değerlendirmesi yapılarak, uygun görüldüğü taktirde işitme cihazını birkaç gün kendi ortamında test etmesi için verilir.

İşitme Kaybı Nedir?

İşitme cihazları işitme kaybı yaşayan bireylerin sesleri daha iyi duyabilmesi ve bu sayede sesleri daha iyi duyarak anlamasını sağlarlar. İşitme kaybı yaşayan bireylerin bu sayede iletişim yetenekleri artarak yaşam kaliteleri artar. İşitme Cihazı Bornova İzmir Merkezi Protone İşitme olarak amacımız işitme kaybı olanların bu hayati yetisini geri kazanmalarına yardımcı olmaktır.

İşitme cihazı alsancak
İşitme cihazı alsancak

Daha İyi İşitmek İçin 4 Adım

1. Bir işitme sağlığı uzmanını ziyaret edin
2. İşitme kaybı geçmişinizi anlatın
3. Hızlı ve zahmetsiz işitme testi yaptırın
4. Ve Üstün Widex İşitme Cihazlarından birini seçmek için hemen Protone İşitme Merkezi’ne gelin.

İşitme Kayıbı Hakkında Yanlış Bilinenler

İşitme kayıbı olan kişilerin işitme ve işittiğini ayırt edebilme becerisi birbirinden farklıdır. Kulağınız duyuyor ancak beyniniz işitiyor. Bu yüzden işitme kayıbı olan kişilerde amacımız ayırt etme becerilerinin korunmasıdır. Bu sebeple yapılması gereken ilk iş acilen İşitme Cihazları Konak Merkezi Protone İşitme’ye gelerek işitme kaybına uygun işitme cihazını belirlemektir. İşitme cihazı kullanmak toplumda düşünülenin tam tersine kulağı tembelleştirmez, hatta kulağın çalışmasını sağlayarak tembelleşmesini engeller. Eğer kulağını tembelleşirse beyninizdeki ilgili bölümler duyulanı ayırdedemez.

Yaşadığınız duyma bozukluğu iş hayatınızdan, aile ve duygusal yaşamınıza kadar hayatınız üzerinde büyük bir etki oluşturur. İşitme cihazlarını seçerken en iyi işitme cihazı Widex teknolojisiyle tanışmak için Protone işitme merkezinden yardım alırsanız, yaşamınızda gerçekleşecek büyük farkları anlamaya başlayarak neleri kaçırdığınızı da anlamaya başlayacaksınız. Anlama becerisini kaybetmeden önce yapmanız gereken en önemli şey doğru yapılan bir işitme testi sonrasında acilen işitme cihazı kullanımına geçmektir.

İşitme Cihazları Hangi Durumlarda Kullanılır?

İşitme kayıbı olan bireylerde işitme kaybının ilaç veya ameliyat ile düzelebilme ihtimali bulunmadığı veya ameliyatın riskli olması halinde işitme cihazı kullanılmalıdır. İşitme cihazları çoğu zaman iç kulak nedeniyle yaşanan işitme kayıbında veya bazı zamanlarda orta kulak sorunlarında da kullanılırlar.

İşitme Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

İşitme cihazınızı size teslim etmeden önce işitme cihazları konak merkezi Protone İşitme olarak kulağınıza uygulama yaparak, size sesini dinletip denemenizi sağlarız. İşitme cihazı markaları arasında en iyi işitme cihazı olarak üstün Widex İşitme Cihazları kalitesiyle birlikte, işitme merkezimizin üstün hizmet kalitesinden de faydalanacaksınız. Bu nedenle Protone İşitme Merkezi’nden işitme cihazı almanız, satın alım sonrasında en çok fayda görmenizi sağlayacaktır. Sizi işitme cihazı fiyatları 2019 üzerinden değerlendirerek en kaliteli işitme cihazına kavuşturmaya hazırız. Siz de hemen (0232) 422 49 79 numaralı destek hattımızdan bize hemen başvurabilirsiniz.

Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/protoneisitme/

Call Now Button
Open chat
Powered by