In: işitme cihazları

İşitme Cihazı

Dikili işitme cihazı satış, Dikili, Dikili işitme cihazları satan yerler, işitme cihazları Dikili, Dikili işitme cihazları fiyatları

Dikili işitme cihazı firması Protone İşitme sizlere işitme sorununuzu çözebilmeniz için teknolojinin sunduğu en iyi işitme cihazlarını sunmaktadır. Kendi bünyesinde sunduğu satış ve teknik destek hizmeti sayesinde ürünü almakla kalmayıp sonrasında da sizlere en kaliteli destek hizmetini sunmaktadır. Sağlığınız bizim için önemlidir. Bu zor günlerde evden ne kadar az çıksanız sizin için o kadar iyi. İşte evden çıkamayacak durumda iseniz cihazı sizlere sunmaya biz getirebiliriz.

Kulağınızla mükemmel bir uyum sağlayan işitme cihazları cep telefonları ile uyumları sayesinde birçok açıdan size refah sunmaktadır. Artık duymak sizin için problem olmayacak. Protone işitme sizin kulağınıza uyacak en iyi işitme cihazları arasından size sunacağı model ile işitme kaybınız en aza inecek.

Protone işitme merkezinde sunduğumuz işitme cihazı modelleri yanı sıra sizlere pil satışı ve teknik destek hizmeti de sağlamaktayız. İşitme merkezimiz Alsancak, Kahramanlar, Çankaya, Kemeraltı, Konak, Basmane, Tepecik, Kemer ve İzmir’in tüm semtlerinde işitme kaybı yaşayan yaşlılarımıza hizmet vermektedir.

Dikili işitme cihazı ile kusursuz işitme

Son dönemde koronavirüs’ün de etkisiyle birçok üründe fiyat artışı gerçekleşti, işitme cihazı fiyatları sizi hiç üzmesin. Kulağınıza ve bütçenize en uygun işitme cihazını sizin için bulacağız. Tere ve neme dayanıklı son model işitme cihazı sunumundan sonra işitme cihazları hakkındaki tüm görüşleriniz değişecek. Alsancak İşitme Cihazları – (0232) 422 49 79

İşitme Cihazları Alımında Ücretsiz Olan Hizmetlerimiz

Merkezimizden her işitme cihazı alımında kullanacağınız bir yıllık pili ve bir yıllık kulak kalıbını ücretsiz sağlamaktayız. İşitme cihazlarının en az 4 ayda bir bakımlarının yapılması kullanım ömrünü ve ses kalitesini artırmaktadır. İşitme Cihazı Alsancak Merkezimizden işitme cihazı alan hastaların kullandığı zaman içinde cihazlarının 4 aylık periyodik bakımları ücretsiz sağlanmaktadır. İşitme cihazının garantisi 2-3 yıl bile olsa 4 aylık periyodik bakımlar süresiz yapılmaktadır.

Periyodik Bakıma Dahil Olan Ücretsiz Hizmetler

  • Cihazların Genel Temizliği
  • Hortum Değişimi
  • Kalıp Temizliği
  • Cihaz Ses Ayarı
  • Hoparlör temizliği ve filtre değişimi

Ücretsiz Evde Cihaz Denemesi Protone İşitme Merkezi’nde…

Evlerinden ayrılamayan ve yaşlı hastalarımız için evde işitme testi ve işitme cihazı değerlendirmesi yapılarak, uygun görüldüğü taktirde işitme cihazını birkaç gün kendi ortamında test etmesi için verilir.

Daha İyi İşitmek İçin 4 Adım

1. Bir işitme sağlığı uzmanını ziyaret edin
2. İşitme kaybı geçmişinizi anlatın
3. Hızlı ve zahmetsiz işitme testi yaptırın
4. Ve Üstün İşitme Cihazlarından birini seçmek için hemen Protone İşitme Merkezi’ne gelin.

En İyi İşitme Cihazı Alsancak

Call Now Button