Çift taraflı işitme cihazı alımlarında Dry Go (Nem Alma Cihazı) veya Rc-Dex (Kumanda) hediye olarak verilecektir.

RC-DEX; şık, kullanıcı dostu ve ebatça küçük uzaktan kumanda cihazlarımızdandır. Basit ve sezgisel olan bu cihaz, işitme cihazlarının ses seviyesi, program değişimi gibi özelliklerinin kontrolünü daha iyi yapmanızı sağlar. .

BİR ANAHTARLIĞA SIĞACAK KADAR KÜÇÜK

RC-DEX, üç basit anahtar ile sunulmaktadır ve bir anahtarlıkta taşınabilecek kadar ufaktır. Bu da cihazınızı hemen kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Ve özellikleri aktif olduğundan ses ve ton uyarıları size cihazın ne konumda olduğu hakkında bilgi de verecektir. Ayrıca kumandanın üstünde ki LED ışığı cihaz çalışmaya başladığında yanmaya başlayacaktır.

DRY-GO UV™, tek tuşla, işitme cihazınızı en verimli hale getirir. Kullanımı kolay DRY-GO, işitme cihazınızı ve kalıplarınızı sadece 3 saat içinde temizler ve nemini alır. Günlük düzenli kullanılması, işitme verimi ve konforunu korur, sizi ek bakım ve sağlık harcamalarından uzak tutar.

HEM PRATİK HEM VERİMLİ

DRY-GO UV bir kolayca taşınabilir bir seyahat çantasına sahiptir ve USB kablosu ile her ortam ve durumda şarj edilebilir. DRY-GO UV ile işitme cihazınıza yaptığınız yatırımınızı koruyabilir ve cihazınızı uzun yıllar boyunca huzur ve güven içinde kullanmaya devam edebilirsiniz.
Call Now Button
Open chat
Powered by